Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Pro volební období 2018-2022 byli  do sedmičlenného zastupitelstva zvoleni:

 

starostka  -uvolněná     Zuzana Večerková

místostarostka -neuvol.  Lenka Nováková

 

předs. fin.výboru -neuv. Jaroslava Synková

členové fin.výboru -neuv.   Hannil.Dotzauerová

                               neuv.               Roman Šůla

předs. kont.výb.-neuv.                  Petr Rehák

členové kontr.výb. -neuv.                Josef Duda

                                             Martin Hradecký

                 

  zde ke stažení                                   

     

                                 

 

 

12. 11. 2018

Hlasujte pro Alej roku.

AktualityZobrazit více

12. 11. - 5. 12. 2018

Návrh rozpočtu SOSL na r.2019

Úřední deskaZobrazit více

5. - 21. 11. 2018

rozhodnutí o zrušení trvalého pobytu rodině Kotrčových

Úřední deskaZobrazit více

1. - 17. 11. 2018

Záměr prodeje v k.ú.Stružná

Úřední deskaZobrazit více

31. 10. 2018 - 30. 11. 2028

Svazek obcí Slavkovský les

Úřední deskaZobrazit více