Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Stránka

Ó, tady snad Karkulko-babičko-vlk tančil bez svého kahanu? Pro mladší ročníky a Gerharda- není to nic perverzního-jedná se o havířskou lampu.

Ó, tady snad Karkulko-babičko-vlk tančil bez svého kahanu? Pro mladší ročníky a Gerharda- není to nic perverzního-jedná se o havířskou lampu.

Až na tomto bále jsem si teprve pořádně všimla,když Martin Synek vytáčel svou ženu Michaelu, že fakt dobře tančí. Jako kdyby měl v genech italskou krev. Teda,Jaruš?????

Až na tomto bále jsem si teprve pořádně všimla,když Martin Synek vytáčel svou ženu Michaelu, že fakt dobře tančí. Jako kdyby měl v genech italskou krev. Teda,Jaruš?????

A všichni sborem za tím Gerhardem.A to ale není obvyklá "mašinka", že ? Ten způsob držení jsi vymyslel Ty, Gerharde?

A všichni sborem za tím Gerhardem.A to ale není obvyklá "mašinka", že ? Ten způsob držení jsi vymyslel Ty, Gerharde?

Jak si to čerstvá mamina užívá: Šimonka přebaluje doma taťka, psa vyvenčil také táta , Lucince uklohnil něco k snědku také tatínek- tudíž rychle si to užít, než se vrátí máma do tvrdé reality mateřské "DOVOLENÉ".

Jak si to čerstvá mamina užívá: Šimonka přebaluje doma taťka, psa vyvenčil také táta , Lucince uklohnil něco k snědku také tatínek- tudíž rychle si to užít, než se vrátí máma do tvrdé reality mateřské "DOVOLENÉ".

Po delší pauze nás opět navštívil úspěšný žalmanovský sportovec Michal Šarkán ,u kterého pozorný čtenář prokoukne i pod trikem s dl.rukávem takové "menší"svaly. A to přitom vypadá tak nevinně , ale držet jednu bych tedy nechtěla.Ale že má Ferda pěknou Berušku, což?

Po delší pauze nás opět navštívil úspěšný žalmanovský sportovec Michal Šarkán ,u kterého pozorný čtenář prokoukne i pod trikem s dl.rukávem takové "menší"svaly. A to přitom vypadá tak nevinně , ale držet jednu bych tedy nechtěla.Ale že má Ferda pěknou Berušku, což?

Tady ještě nikdo netušil, že bylo super, když se do vyhlášené soutěže přihlásily 3 MLADÉ páry.

Tady ještě nikdo netušil, že bylo super, když se do vyhlášené soutěže přihlásily 3 MLADÉ páry.

Zde prosím dívky sedíc na balonku na klíně partnera se snaží co nejrychleji balonek rupnout. A ty pohyby, kterými to musely zvládnout- to bych se chtěla vidět- židle by rupla, kyčel by rupla, partner by se nenarovnal a balonek by byl stále vcelku.

Zde prosím dívky sedíc na balonku na klíně partnera se snaží co nejrychleji balonek rupnout. A ty pohyby, kterými to musely zvládnout- to bych se chtěla vidět- židle by rupla, kyčel by rupla, partner by se nenarovnal a balonek by byl stále vcelku.

Jako první se radovali skoromanželé Lída a Tomáš Synkovi, za nimi skončili v těsném závěsu již manželé Míša a Martin Synkovi a poslední se umístila dvojice policistů.

Jako první se radovali skoromanželé Lída a Tomáš Synkovi, za nimi skončili v těsném závěsu již manželé Míša a Martin Synkovi a poslední se umístila dvojice policistů.

Další soutěží bylo dostat jablko umístěné mezi břichy k ústům a zakousnout se. I zde zabodovali jako první Lída a Tomáš.

Další soutěží bylo dostat jablko umístěné mezi břichy k ústům a zakousnout se. I zde zabodovali jako první Lída a Tomáš.

A policajti makali, klouby a třísla zapojovali, ale nic naplat, natrénováno jako struženští, holt, nemají. Co v té práci tedy dělají, že?

A policajti makali, klouby a třísla zapojovali, ale nic naplat, natrénováno jako struženští, holt, nemají. Co v té práci tedy dělají, že?

Taková normální struženská rodinka.

Taková normální struženská rodinka.

Je důležité smířit se s tím, jak člověk vypadá a pak se vlastního ksichtu nemůžete v zrcadle po ránu leknout. A co potom upíři-ti se v zrcadle vlastně nevidí vůbec.Ale i toto je pro nás, ostatní, řešení.Koukněte, jak jsou se sebou spokojeni.

Je důležité smířit se s tím, jak člověk vypadá a pak se vlastního ksichtu nemůžete v zrcadle po ránu leknout. A co potom upíři-ti se v zrcadle vlastně nevidí vůbec.Ale i toto je pro nás, ostatní, řešení.Koukněte, jak jsou se sebou spokojeni.


Stránka